Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Potężne dachowanie w Pawłowicach. Samochód zatrzymał się w autokomisie [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia doszło 1 listopada około godz. 11.45 na ul Leśnej w Pawłowicach. 25-letni kierowca samochodu osobowego marki BMW wypadł z drogi i dachował.

Potężne dachowanie w Pawłowicach. Samochód zatrzymał się w autokomisie [ZDJĘCIA]
fot. OSP Pawłowice

W dniu 1 listopada 2021 około godziny 11.40 OSP Pawłowice, PSP Jastrzębie-Zdrój, ZRM Żory i policja zostali zadysponowani do dachowania samochodu osobowego na DK-81 w kierunku Wisły. Dachowanie miało miejsce na wysokości zjazdu na Cieszyn.

Siła dachowania była na tyle duża, że pojazd przebił się przez ogrodzenie i wylądował na terenie komisu samochodowego. Kierowca nie odniósł większych obrażeń, lecz został zabrany do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Ruch odbywał się bez żadnych utrudnień.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Hahaha (46.134. * .87) 03.11.2021 14:04

Zostawił w rozliczeniu,panie ile pan da po lekim unfalu hehe

~MRSz (89.64. * .156) 02.11.2021 13:13

Nie bity i od razu do Żyda hehehe