Wtorek, 30 listopada 2021

imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego

RSS

Patrol

Imprezy nie będzie. 32-latka z dopalaczami

23.10.2021 11:40 | 1 komentarz | AgaKa

Policjanci z Pszowa zatrzymali 32-letnią mieszkankę Raciborza, która posiadała przy sobie substancje zabronione. Jak przyznała zatrzymana kobieta, chciała się z kolegami trochę zabawić, załatwiła więc dopalacze.

Imprezy nie będzie. 32-latka z dopalaczami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W dniu 20 października br. policjanci z Zespołu Patrolowego Komisariatu Policji w Pszowie, jak codzień patrolowali miasto. W rejonie ulicy Kraszewskiego w Pszowie uwagę stróży prawa zwróciła grupa 3 osób, kobieta i dwóch mężczyzn, którzy na widok oznakowanego radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać i uciekli w kierunku pobliskiego hotelu.

Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powód nerwowego zachowania tej grupy osób i bardzo szybko ustalili, iż są oni gośćmi hotelowymi. Kiedy zapukali do drzwi pokoju hotelowego osoby w środku nie kryły zdziwienia. Okazało się, iż kobieta w swojej torebce miała woreczek strunowy z białym proszkiem. Przyznała, iż jest to tzw. dopalacz Alfa, i że załatwiła to, aby wspólnie z kolegami "poimprezować".

32-latka została zatrzymana, woreczek strunowy z zawartością białego proszku o wadze ponad 5 gramów został zabezpieczony. Jak wykazał specjalny tester, biały proszek zawierał środek zaliczany do tzw. "dopalaczy". Za posiadanie nowych substancji psychoaktywnych kobiecie grozi wysoka kara grzywny.