Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dachowanie na ul Reja. Jedna osoba poszkodowana

Młody mężczyzna został poszkodowany w wypadku drogowym, do którego doszło na ul. Reja w Jastrzębiu-Zdroju.

Dachowanie na ul Reja. Jedna osoba poszkodowana
ul. Reja - zdarzenie drogowe pomiędzy KWK Borynia, a ul. Malinową. Służby ratunkowe na miejscu, fot. Jastrzębie-Zdrój - Informacje Drogowe

Do zdarzenia doszło 6 października po godz. 14.00. Na ul. Reja samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w betonowy mostek przejazdowy i zatrzymał się na poboczu na dachu. Poszkodowanym był mężczyzna, 25-latek kierujący pojazdem. Został zabrany przez pogotowie do szpitala. Ulica Reja była nieprzejezdna. Szacunkowe straty wyniosły 8 tysięcy zł.

Działania strażackie polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe, zakręceniu instalacji gazowej.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].