Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

15 000 złotych strat po zderzeniu toyoty z oplem na Rybnickiej w Raciborzu

Kolizja drogowa, pożar śmieci w lesie oraz pożar trawy na nieużytkach - to interwencje strażaków odnotowane w poniedziałek 4 października.

15 000 złotych strat po zderzeniu toyoty z oplem na Rybnickiej w Raciborzu
Strażacy odłączyli akumulatory w rozbitych pojazdach na ul. Rybnickiej, uprzątnęli jezdnię z resztek pokolizyjnych oraz zmyli z jezdni plamę substancji ropopochodnej. Zdjęcie ilustracyjne (arch. Nowiny.pl).
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Wszystkie służby na Rybnickiej

Do tytułowej kolizji drogowej doszło 4 października około godz. 12.39 na ul. Rybnickiej w Raciborzu. Zderzyły się tam kierowana przez kobietę toyota oraz kierowany przez mężczyznę opel. Na miejscu interweniowali strażacy, ratownicy pogotowia oraz policjanci.

Strażacy udzielili pomocy 45-latce z toyoty. Następnie przebadali ją ratownicy medyczni. Okazało się, że nie odniosła poważniejszych obrażeń. 50-letni kierowca opla wyszedł ze zdarzenia bez szwanku.

- Sprawczyni to 45-latka z toyoty. Kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 50-latkowi z opla. Ukarano ją mandatem - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 15 tys. zł.

Owady i pożary

Ponadto 4 października strażacy:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].