Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dachowanie w Łaziskach, jedna osoba poszkodowana [AKTUALIZACJA]

Do zdarzenia doszło 1 października przed godz. 20.00 w Łaziskach na ul. Dworcowej. Poszkodowana została jedna osoba.

Dachowanie w Łaziskach, jedna osoba poszkodowana [AKTUALIZACJA]

Zgłoszenie o wypadku (dachowanie samochodu osobowego) na ul. Dworcowej wpłynęło do strażaków o godz. 19.54. Na miejscu zdarzenia pojawiły się 3 zastępy straży pożarnej oraz jedna jednostka ochotniczej straży pożarnej z Łazisk i dwa zespoły ratownictwa medycznego. Poszkodowanym był 18-letni mężczyzna, który został zabrany do szpitala.


AKTUALIZACJA

Jak przekazała nam mł.asp. Małgorzata Koniarska z wodzisławskiej komendy policji, do wypadku doszło na zamkniętym (z powodu prac drogowych) odcinku ul. Dworcowej. 18-latek, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego kierujący samochodem marki fiat panda nie dość, że wjechał na zamkniętą część drogi, to jeszcze nie dostosował prędkości do warunków, w efekcie czego doszło do dachowania. Doznał lekkich obrażeń ciała, został zabrany przez Zespół Ratownictwa Medycznego, ponadto został ukarany dwoma mandatami karnymi.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].