Czwartek, 21 października 2021

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Patrol

Zatrzymano dwie osoby z narkotykami

15.09.2021 18:15 | 4 komentarze | AgaKa

W nocy z wtorku na środę (14/15 września) dwaj mężczyźni zostali zatrzymani za posiadanie narkotyków. Jeden przez policjantów z Komisariatu Policji w Rydułtowach, drugi przez policjantów z Komisariatu Policji w Pszowie.

Zatrzymano dwie osoby z narkotykami
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Częściowo rozebrany mężczyzna w Rydułtowach

Policjanci z Komisariatu Policji w Rydułtowach interweniowali wobec mężczyzny, który w Rydułtowach, na ul. Ofiar Terroru miał się rozbierać. Funkcjonariusze zastali częściowo rozebranego 33-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego, który zachowywał się nieracjonalnie, z którym logiczny kontakt był utrudniony. Mężczyzna posiadał przy sobie woreczek strunowy z białym proszkiem. Woreczek z zawartością zabezpiecznono, natomiast mężczyznę zatrzymano. Teraz odpowie za posiadanie ponad 4 gramów substancji psychotropowej.

18-latek z narkotykami... nawet w butach

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Pszowie podjęli interwencję wobec 4 osób, które przebywały w pojeździe marki Alfa Romeo zaparkowanym na ul. Sportowej w Pszowie. U jednej z osób policjanci ujawnili woreczek strunowy z białym proszkiem, który został zabezpieczony. 18-letni właściciel woreczka, mieszkaniec powiatu rybnickiego został zatrzymany. U tego mężczyzny policjanci ujawnili kolejne woreczki z białym proszkiem, które ukrył w swoich butach. Przy 18-latku ujawniono łącznie prawie 6,5 gramów substancji psychotropowej.