środa, 22 września 2021

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Patrol

Osobówka wypadła z drogi na ul. Libowiec w Jastrzębiu-Zdroju

02.08.2021 11:43 | 0 komentarzy | ska

W niedzielę 1 sierpnia o godz. 20.02 strażacy z Jastrzębia-Zdroju zostali wezwani na ul. Libowiec, gdzie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Volkswagen wypadł z drogi do rowu. 

Osobówka wypadła z drogi na ul. Libowiec w Jastrzębiu-Zdroju
Osobowy volkswagen wypadł z drogi na ul. Libowiec. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. fot. Jastrzębie-Zdrój - informacje drogowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Osobówka wypadła z drogi na ul. Libowiec w Jastrzębiu-Zdroju

W tym groźnie wyglądającym zdarzeniu na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kiedy strażacy przyjechali na miejsce, osobowy volkswagen leżał w przydrożnym rowie, natomiast wszystkie 3 osoby, które nim podróżowały, bezpiecznie opuściły pojazd przed przybyciem ratowników. 

Zapalił się w garażu

Warto dodać, że nieco wcześniej jastrzębscy strażacy nieśli pomoc przy dwóch pożarach samochodów. Pierwszy miał miejsce w Zebrzydowicach przy ul. Jutrzenki, gdzie ogień pojawił się w komorze silnika samochodu zaparkowanego w garażu. Właściciel wyciągnął auto z garażu przed przybyciem strażaków i ostatecznie sam ugasił pożar. 

Wypadek na A1

Do drugiego pożaru samochodu doszło na autostradzie A1 nieopodal węzła Świerklany. BMW stanęło w ogniu po wypadku. Samochodem podróżowały 4 osoby, z czego 3 strażacy i pogotowie udzielili pierwszej pomocy. Jedna kobieta w wieku 31 lat została zabrana do szpitala na obserwację.