środa, 22 września 2021

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Patrol

Potężna kraksa w Jastrzębiu. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

28.07.2021 12:44 | 2 komentarze | AgaKa

Jastrzębscy policjanci prowadzili czynności na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Libowiec z Matejki w Jastrzębiu-Zdroju. W wyniku tego zdarzenia pasażerka samochodu marki kia oraz 54-letni mężczyzna zostali zabrani do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju.

Potężna kraksa w Jastrzębiu. Dwie osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]
Wśród osób, które zostały przetransportowane do szpitala znalazł się sprawca wypadku
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu to obok nadmiernej prędkości najczęstsza przyczyna wypadków i kolizji

To właśnie nieustąpienie pierwszeństwa było przyczyną poważnego wypadku, do którego doszło 27 lipca, około godziny 13.00 w rejonie skrzyżowania ulicy Libowiec z ulicą Matejki. Na miejscu ustalono, że kierujący samochodem marki Citroen C4, wyjeżdżając z ulicy Matejki, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Hyundai Tucson, który dachował. Następnie citroen uderzył w pojazdy Kia Optima oraz Ford B-MAX. Odłamki jednego z pojazdów rozbiły szybę w wiacie przystankowej.

W pojeździe ford znajdowały się dzieci w wieku 4 i 6 lat. W wyniku tego zdarzenia pasażerka kia oraz 54-letni kierujący citroenem zostali zabrani do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, pasażerka forda została opatrzona na miejscu zdarzenia. Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin.