Poniedziałek, 25 października 2021

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

Patrol

Pies jak żywa tarcza. Kto strzelał?

25.07.2021 11:59 | 0 komentarzy | AgaKa

Pod skrzydła stowarzyszenia PSYjaciele z Jastrzębia-Zdroju trafił ostatnio mały psiak. Znaleziono go leżącego na poboczu w Mszanie na ul. Mickiewicza. Okazało się, że pies ma 6 ran postrzałowych i połamaną miednicę.

Pies jak żywa tarcza. Kto strzelał?
Czy w Mszanie ktoś strzelał z wiatrówki do psa? Stowarzyszenie PSYjaciele prosi o kontakt każdego, kto może coś wiedzieć w sprawie. Poszukiwany jest też właściciel czworonoga
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zgłoszenie dotarło do stowarzyszenia w piątek, 23 lipca. - Malutka puchata kuleczka zgłoszona jako pies potrzebujący pomocy weterynaryjnej, bo leży na poboczu, kuleje na tylną łapę. Mszana ul. Mickiewicza - czytamy na profilu stowarzyszenia PSYjaciele. - Pomocy udziela Przychodnia Weterynaryjna InterVet Gołkowice, robią zdjęcia RTG i kolejny raz oczy nam się zaszkliły. Połamana miednica, śrut w ciele. 6 pocisków z wiatrówki przyjęło to małe niczemu winne ciałko. Nie potrafimy na tą chwilę wyrazić naszych emocji... Psiak jest pod opieką Przychodni. Będziemy informowały na bieżąco o stanie małego. Tymczasem trzymajcie za niego kciuki.

Stowarzyszenie szuka osoby, która strzelała do psa. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje o zdarzeniu lub rozpoznajesz psa i wiesz, kto jest jego właścicielem - zadzwoń. Magdalena 606 673 781.