środa, 22 września 2021

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Patrol

Potrącenie na os. 1 Maja. Po ranną przyleciał śmigłowiec LPR [AKTUALIZACJA]

26.07.2021 13:39 | 4 komentarze | AgaKa

W sobotę, 24 lipca w godzinach porannych, na os. 1 Maja w Wodzisławiu Śląskim doszło do potrącenia kobiety przez ciągnik siodłowy (tir).

Potrącenie na os. 1 Maja. Po ranną przyleciał śmigłowiec LPR [AKTUALIZACJA]
fot. Wodzisław Śląski i okolice-Informacje drogowe 24H
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło przed godz. 7.00 na os. 1 Maja w Wodzisławiu Śląskim. Doszło do potrącenia 46-letniej kobiety przez tir. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, policja oraz straż pożarna. Po wstępnej ocenie stanu poszkodowanej na miejsce zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał poszkodowaną do szpitala w Katowicach Ochojcu. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i miejsca do lądowania śmigłowca. Do sprawy będziemy wracać.


AKTUALIZACJA

Poniedziałek, 26 lipca

Jak przekazała nam st. asp. Małgorzata Koniarska z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl. pełniąca funkcję rzecznika prasowego, na ul. Wawrzyńca 40-letnia kobieta, mieszkanka Jastrzębia-Zdroju, będąca w stanie nietrzeźwości wtargnęła pod koła nadjeżdżającego ciągnika siodłowego prowadzonego przez 52-letniego mieszkańca powiatu wodzisławskiego. Kobieta ze złamaniem otwartym lewego uda została przetransportowana śmigłowcem LPR do szpitala w Katowicach Ochojcu. Wg. wstępnych ustaleń, kierowca pojazdu był trzeźwy. Postępowanie jest prowadzone w kierunku wypadku drogowego.