Piątek, 23 lipca 2021

imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

RSS

Patrol

Poważny wypadek u sąsiadów. Prokuratura prosi świadków zdarzenia o pomoc

21.07.2021 09:33 | 0 komentarzy | żet

W wyniku zderzenia bmw i nissana do szpitala trafiły trzy osoby - kobieta oraz dwoje dzieci - 3,5-letnia dziewczynka oraz pięciomiesięczne niemowlę.

Poważny wypadek u sąsiadów. Prokuratura prosi świadków zdarzenia o pomoc
Śledczy wyjaśniają okoliczności oraz przebieg poważnego wypadku, do którego doszło nieopodal Ucieszkowa (pow. kędzierzyńsko-kozielski).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do wypadku doszło wieczorem 17 lipca na skrzyżowaniu DK 38 i DW 417*. Na miejscu interweniowali strażacy, policjanci oraz ratownicy medyczni. Samochodem bmw podróżowało młode małżeństwo z dwójką dzieci w wieku pięciu miesięcy oraz 3,5 lat. Nissanem jechał mężczyzna z 5-letni synem. Do szpitala trafiła kobieta oraz dwoje dzieci z bmw.

- Świadkowie tego zdarzenia, a także osoby które przejeżdżały w tym czasie wskazaną drogą i posiadają w pojazdach wideorejestratory proszone są o kontakt z kędzierzyńsko-kozielską prokuraturą pod nr tel. 77 482 15 76 - czytamy w komunikacie, który za pośrednictwem raciborskiej policji trafił również do mediów w powiecie raciborskim.

* DW 417 zaczyna się w Żerdzinach, a następnie prowadzi przez Pawłów, Krowiarki, Szczyty, Maciowakrze do Laskowice. W rejonie Ucieszkowa krzyżuje się z DK 38, którą można dojechać do Głubczyc i Karniowa lub Reńskiej Wsi.