Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wybuch gazu w Rydułtowach. Jedna osoba w szpitalu

W piątek, 2 lipca po godz. 17.00 strażacy interweniowali w Rydułtowach na ul. Kalwaryjskiej, gdzie doszło do wybuchu gazu.

Wybuch gazu w Rydułtowach. Jedna osoba w szpitalu

Nieszczelna butla

Do wybuchu doszło w domu jednorodzinnym. Wydostający się z nieszczelnej butli gaz wypełnił zamknięte pomieszczenie przylegające do kuchni. Do zapłonu doszło prawdopodobnie przez niedopałek papierosa. W wyniku eksplozji ucierpiał starszy mężczyzna, lat 73, który przebywał na parterze budynku. Trafił do szpitala z poparzeniami I i II stopnia obu dłoni i stóp oraz oparzeniami I stopnia głowy. Straty oszacowano na około 3 tysiące zł.

3 interwencje pod tym samym adresem

W piątek strażacy interweniowali także w mieszkaniu na ul. 26 Marca w Wodzisławiu Śląskim. Wyjazdy były nietypowe, bo dotyczyły... 3 razy tego samego miejsca. O interwencji piszemy tutaj Strażacy interweniowali 3 razy (!) pod tym samym adresem w ciągu kilkunastu godzin

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].