Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Patrol

Kolizja na Głubczyckiej. Skończyło się na mandacie

12.05.2021 10:05 | 0 komentarzy | żet

Kierujący audi a4 omal nie zderzył się czołowo z nadjeżdżającą scanią. Ostatecznie nikomu nic się nie stało, ale straty materialne są znaczne.

Kolizja na Głubczyckiej. Skończyło się na mandacie
Na ruchliwej trasie Racibórz - Pietrowice Wielkie często dochodzi do wypadków i kolizji drogowych. Zdjęcie ilustracyjne (arch. Nowiny.pl).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O włos od zderzenia czołowego

12 maja o godz. 6.32 na ulicy Głubczyckiej w Raciborzu doszło do kolizji drogowej. W zdarzeniu uczestniczyły samochody audi a4 oraz scania. Policjanci ustalili, że winę za spowodowanie kolizji ponosi kierujący audi 27-letni mężczyzna, który częściowo zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie otarł się z jadącą w przeciwnym kierunku scanią. Poszkodowany to 31-latek ze scani.

Kierowca audi był trzeźwy. Policjanci ukarali go mandatem karnym.

Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, usunęli plamę substancji ropopochodnej, pomogli w wymianie koła przyczepy samochodu ciężarowego oraz załadunku audi na lawetę.

Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 25 tys. zł.

Motocyklista przewrócił się na rondzie

Na koniec dodajmy, że 11 maja na ulicy Głubczyckiej w Raciborzu doszło do innej kolizji drogowej. Tym razem sprawcą był motocyklista. Mężczyzna twierdził, że wpadł w poślizg po tym, jak najechał na plamę oleju. Piszemy o tym tutaj: