Czwartek, 17 czerwca 2021

imieniny: Laury, Alberta, Marcjana

RSS

Patrol

15-latek brutalnie pobił nastolatka. Chciał wyrównać koleżeńskie porachunki

07.05.2021 09:42 | 1 komentarz | AgaKa

15-letni Jastrzębianin brutalnie zaatakował nastolatka. Pokrzywdzony 17-latek doznał urazu twarzy, wstrząsu mózgu oraz złamania nosa. Jak się później okazało, młody mieszkaniec Jastrzębia wcielił w życie swój precyzyjnie zaplanowany plan.

15-latek brutalnie pobił nastolatka. Chciał wyrównać koleżeńskie porachunki
15-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju za swoje czyny odpowie wkrótce przed Sądem Rodzinnym
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Brutalny atak

W niedzielę 2 maja, około godziny 21.30 15-latek na ulicy Podhalańskiej w Jastrzębiu-Zdroju pobił 17-latka. Nieletni zaatakował młodego mieszkańca Wodzisławia Śląskiego, doprowadzając go do stanu bezbronności poprzez szarpanie, kopanie nogami po całym ciele, uderzanie pięściami. Napastnik został ustalony i zatrzymany przez mundurowych.

Taki miał plan...

W czasie dalszych prowadzonych czynności śledczy ustalili, że całe zdarzenie było precyzyjne zaplanowane przez nastolatka, gdyż chciał wyrównać koleżeńskie porachunki. Pokrzywdzony doznał urazu twarzy, wstrząsu mózgu oraz złamania nosa. O dalszym losie młodego jastrzębianina zdecyduje sąd rodzinny.

Halina Semik, rzecznik jastrzębskiej policji przekazała nam, że chłopaki znali się jedynie z widzenia, nie byli kolegami. Jakiś czas temu doszło między nimi do nieporozumienia. O co dokładnie poszło, tego nie ujawnili nawet policji.