Wtorek, 15 czerwca 2021

imieniny: Jolanty, Wita, Wioli

RSS

Patrol

Miała ponad 3 promile, a pod opieką dwoje małych dzieci

05.05.2021 14:17 | 2 komentarze | AgaKa

Policjanci z Jastrzębia-Zdroju interweniowali w stosunku do 32-letniej mieszkanki miasta. Kobieta, mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu, sprawowała opiekę nad swoim 3-letnim oraz 8-miesięcznym synem.

Miała ponad 3 promile, a pod opieką dwoje małych dzieci
Dzieciom na szczęście nic się nie stało i trafili pod opieką ojca i dziadka.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pijana matka miała pod opieką dwoje dzieci

We wtorek, 4 maja około 12.00 policjanci z Jastrzębia-Zdroju otrzymali informację, że w jednym z mieszkań nietrzeźwa kobieta opiekuje się swoimi dziećmi. Gdy przyjechali pod wskazany adres, zastali tam 32-latkę, która nie mogła samodzielnie ustać na nogach i od której wyczuwalna była silna woń alkoholu. Młodszy syn znajdował się w łóżeczku, a 3-latkiem zaopiekowała się sąsiadka, która zauważyła, że dziecko biega po klatce schodowej.

Ponad 3 promile

Badanie alkomatem wykazało, że kobieta miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Chłopczykom na szczęście nic się nie stało. Cali i zdrowi trafili pod opiekę ojca i dziadka. Śledczy ustalą teraz, czy kobieta swoim zachowaniem naraziła synów na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia. Jeżeli to się potwierdzi, grozi jej kara nawet 5 lat więzienia.