Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Patrol

Policjanci zatrzymali raciborzanina za posiadanie narkotyków

01.05.2021 11:28 | 0 komentarzy | żet

W mieszkaniu 33-latka ujawniono kilkaset działek amfetaminy.

Policjanci zatrzymali raciborzanina za posiadanie narkotyków
Trzy lata więzienia - to maksymalny wymiar kary za przestępstwo, które popełnił 33-letni raciborzanin (fot. KPP Racibórz).
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Amfetamina na Nowych Zagrodach

510 działek amfetaminy - tyle narkotyków znaleźli kryminalni w mieszkaniu 33-latka przy ul. Pomnikowej w Raciborzu. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych 29 kwietnia około godz. 21.10. Raciborzanin trafił do aresztu.

- 33-latek od raciborskich śledczych usłyszał, już zarzut nielegalnego posiadania narkotyków teraz grozi mu nawet 3-letni pobyt w więzieniu - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Szarpanina na krzanowickim rynku

Dodajmy że w nocy z 28 na 29 kwietnia około godz. 00.10 policjanci z Krzyżanowic zatrzymali na rynku w Krzanowicach obywatela Czech, który posiadał narkotyki (trzy działki marihuany). W trakcie interwencji mężczyzna wezwał na pomoc 27-letniego mieszkańca powiatu raciborskiego, który zaatakował policjantów. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do aresztu. Piszemy o tym tutaj: Szarpanina na krzanowickim rynku. Dwóch mężczyzn trafiło do aresztu. Co przeskrobali?