Poniedziałek, 17 maja 2021

imieniny: Sławomira, Paschalisa, Weroniki

RSS

Patrol

Kraksa na Podhalańskiej w Jastrzębiu. Jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA]

20.04.2021 12:46 | 0 komentarzy | ska

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ul. Podhalańskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Na miejscu interweniowali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jastrzebiu-Zdroju, którzy zabezpieczyli pojazdy i uprzątnęli nawierzchnię drogi, a także pomogli osobie poszkodowanej. 

Kraksa na Podhalańskiej w Jastrzębiu. Jedna osoba w szpitalu [ZDJĘCIA]
Jedna osoba trafiła do szpitala po kraksie na ul. Podhalańskiej w Jastrzębiu-Zdroju. fot. KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zderzyły się opel i ford

Jak informuje oficer prasowy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Jastrzębiu-Zdroju st. kpt. Łukasz Cepiel, do wypadku doszło krótko po godz. 10.00 we wtorek 20 kwietnia. - Otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych (opel i ford). Jedna osoba poszkodowana. Na miejscu 2 zastępy z JRG Jastrzębie-Zdrój oraz patrol policji i zespół ratownictwa medycznego - wyjaśnia oficer prasowy. 

Drugi wypadek jednego dnia

Kraksa na Poodhalańskiej to kolejny wypadek, po którym pomagali jastrzębscy strażacy. Wcześniej, bo o godz. 4.33 doszło do kolizji dwóch samochodów na ul. Pszczyńskiej. Zderzyły się audi a5 i opel  - Działania polegały na odłączeniu akumulatorów, neutralizacji oraz sorpcji płynów eksploatacyjnych, posprzątaniu miejsca zdarzenia i przekazaniu patrolowi Policji - relacjonuje st. kpt. Łukasz Cepiel. W zdarzeniu na Pszczyńskiej na szczęście nie było osób poszkodowanych.