Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

Patrol

Rozbój w Jastrzębiu-Zdroju. Łupem agresywnego mężczyzny padły... cztery piwa

14.04.2021 13:51 | 1 komentarz | AgaKa

Kryminalni z jastrzębskiej komendy zatrzymali 35-latka, podejrzewanego o kradzież rozbójniczą w jednym ze sklepów spożywczych. Mężczyzna najpierw ukradł cztery piwa, a następnie użył gróźb wobec chcącej go zatrzymać sprzedawczyni. To nie jedyny występek, którego dopuścił się jastrzębianin.

Rozbój w Jastrzębiu-Zdroju. Łupem agresywnego mężczyzny padły... cztery piwa
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jastrzębscy mundurowi zatrzymali w poniedziałek wieczorem, 12 kwietnia mężczyznę, poszukiwanego w związku z kradzieżą rozbójniczą, do której doszło 10 kwietnia w jednym z dyskontów spożywczych w Jastrzębiu-Zdroju. 35-latek skradł cztery piwa, a następnie groził interweniującej pracownicy. Sprawcy udało się zbiec. Sprawą zajęli się kryminalni z jastrzębskiej komendy.

12 kwietnia mundurowi zostali wezwani na interwencję, gdzie został uszkodzony pojazd golf. W trakcie wykonywania czynności na miejscu ustalono, iż w pojeździe została wybita szyba oraz uszkodzona została karoseria. Świadkowie wskazali policjantom osobę, która może odpowiadać za to zniszczenie. Podejrzenia okazały się trafne, mężczyzna został zatrzymany. W trakcie legitymowania okazało się, że jest to poszukiwany 35-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, o jego dalszym losie sąd.