Wtorek, 11 maja 2021

imieniny: Igi, Miry, Lwa

RSS

Patrol

Areszt i dozór policyjny za narkotyki

15.03.2021 14:26 | 0 komentarzy | AgaKa

Jastrzębscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 36-letniego dilera. W mieszkaniu mężczyzny kryminalni zabezpieczyli ponad 120 dilerskich porcji marihuany. Na wniosek prokuratury i policji sąd aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Zatrzymano także 32 i 25-letniego mężczyznę, którzy wprowadzili do obrotu ponad 320 dilerskich porcji marihuany. Zatrzymani zostali objęcie policyjnym dozorem oraz zastosowano wobec nich poręczenie majątkowe.

Areszt i dozór policyjny za narkotyki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W trakcie prowadzonych działań policjanci zwalczający przestępczość narkotykową uzyskali informację o trzech mężczyznach, którzy rozprowadzają narkotyki w Jastrzębiu-Zdroju i okolicach.

Drugi z mężczyzn został zatrzymany na terenie Żor. W trakcie przeszukania pomieszczeń piwniczych zabezpieczono u 25-latka marihuanę. Jastrzębianin od marca 2019 roku do kwietnia 2019 roku nabył w celu odsprzedaży około 100 porcji marihuany. Mężczyzna także usłyszał dwa zarzuty: posiadanie oraz wprowadzanie do obrotu środków odurzających.

Trzeci z mężczyzn to 32-latek został zatrzymany na terenie Rybnika. Zatrzymany w okresie od kwietnia 2019 roku do maja 2019 roku zakupił w celu odsprzedaży ponad 220 dilerskich porcji marihuany. 32-latek usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu środków zabronionych.

25 i 32-latek zostali objęci policyjnym dozorem oraz zastosowano wobec nich poręczenie majątkowe.