Piątek, 7 maja 2021

imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy

RSS

Patrol

Imprezował tak głośno, że wezwano policję

09.02.2021 13:23 | 0 komentarzy | AgaKa

Bardzo droga okaże się dla mieszkańca osiedla Arki Bożka nocna impreza. Mężczyzna za zakłócanie spoczynku nocnego stanie przed sądem. Grozi mu wysoka grzywna.

Imprezował tak głośno, że wezwano policję
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Kwadrans po północy z poniedziałku na wtorek dyżurny odebrał zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w jednej z jastrzębskich mieszkań na osiedlu Arki Bożka. Natychmiast we wskazane miejsce skierował patrol. Interweniujący policjanci, będąc jeszcze przed budynkiem, usłyszeli krzyki, śmiech oraz głośną muzykę dochodząca z jednego z mieszkań.

W mieszkaniu, z którego dobiegały odgłosy, policjanci zastali 51-letniego mężczyznę. Jastrzębianin powiedział, że jest w swoim mieszkaniu i ma prawo słuchać głośno muzyki oraz krzyczeć. Mundurowi w związku z aroganckim zachowaniem nałożyli na mężczyznę mandat 500 złotych za zakłócanie spoczynku nocnego. Mężczyzna odmówił przyjęcia mandatu, w związku z czym stróże prawa poinformowali imprezowicza, że o zaistniałej sytuacji powiadomią Sąd.

Przeciwko 51-latkowi zostanie sporządzony wniosek o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jastrzębiu-Zdroju. Za zakłócanie spoczynku nocnego grozi wysoka grzywna.