Sobota, 6 marca 2021

imieniny: Jordana, Róży, Kolety

RSS

Patrol

Pożar domu w Istebnej. Wynajął go mieszkaniec Wodzisławia Śl.

02.01.2021 16:27 | 6 komentarzy | juk

Podczas wieczoru noworocznego doszło do pożaru domu w Istebnej. Mimo obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa został on wynajęty. Przebywało w nim 19 młodych osób.

Pożar domu w Istebnej. Wynajął go mieszkaniec Wodzisławia Śl.
W wynajętym przez mieszkańca Wodzisławia Śl. domu w Istebnej znajdowało się 19 osób. (fot. OSP Istebna Zaolzie i OSP Koniaków Centrum)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

11 zastępów straży skierowano w noworoczny wieczór (1.01) do gaszenia pożaru domu jednorodzinnego w Istebnej. Ogień objął poddasze budynku. Przyczyna pożaru nie jest jeszcze ustalona. Jednak straty zostały wstępnie oszacowane na około 200 tys. zł.

Przed przybyciem straży pożarnej dom opuściło 19 osób. Nikomu nic się nie stało. - W budynku przebywały osoby w wieku 18-20 lat. Dom został wynajęty przez prywatną osobę, mieszkańca Wodzisławia Śl. - powiedział dziś (2.01) na antenie radia RMF FM rzecznik cieszyńskiej policji asp. Krzysztof Pawlik. Dodał, że w związku z podejrzeniem naruszenia zasad dotyczących ograniczeń wynikających z Covid-19 sprawa została przekazana do Sanepidu. Także policjanci z Wisły będą badać tę sprawę.