Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nieszczęśliwy wypadek na składowisku odpadów. Po rannego przyleciał śmigłowiec LPR

Mężczyzna doznał poważnego urazu głowy. Postanowiono przetransportować go do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Nieszczęśliwy wypadek na składowisku odpadów. Po rannego przyleciał śmigłowiec LPR
Zdjęcie poglądowe (arch. Nowiny.pl).

Do wypadku doszło 21 grudnia około godz. 11.00 przy ul. Rybnickiej w Raciborzu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 60-letni kierowca ciężarówki podczas ściągania plandeki spadł z wysokości około 3,5 m, w następstwie czego doznał poważnego urazu głowy.

Na miejsce skierowano ratowników pogotowia, strażaków oraz policjantów z Raciborza. Zdecydowano się wezwać również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, w którym ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].