Niedziela, 29 listopada 2020

imieniny: Błażeja, Saturnina, Fryderyka

RSS

Patrol

Epidemia na Śląsku:

Ta kobieta okradła mieszkankę Rybnika. Poznajesz ją?

28.10.2020 11:42 | 0 komentarzy | acz

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Rybniku prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży pieniędzy na szkodę 77-letniej mieszkanki miasta. Poszkodowana dobrze zapamiętała twarz podejrzanej.

Ta kobieta okradła mieszkankę Rybnika. Poznajesz ją?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło 28 września na terenie Rybnika. Do drzwi mieszkania pokrzywdzonej zapukała kobieta, która pod pretekstem braku jedzenia dla dziecka weszła do mieszkania. Kiedy 77-latka przygotowywała żywność - do mieszkania weszła druga kobieta. Wykorzystując chwilową nieuwagę mieszkanki Rybnika, sprawczyni okradła seniorkę. Poszkodowana zorientowała się dopiero po wyjściu podejrzewanych osób, że z szafy w mieszkaniu skradziono gotówkę. Na podstawie podanego przez pokrzywdzoną rysopisu sporządzono portret pamięciowy sprawczyni.

Rysopis poszukiwanej kobiety: osoba o ciemnej karnacji ciała, szczupłej budowy ciała, wiek około 35-40 lat, 165 cm wzrostu, włosy koloru czarnego, proste, długie, spięte z tyłu głowy, oczy piwne.

W chwili kradzieży kobieta ubrana była w kurtkę długą – flauszową koloru czerwonego i bluzkę koloru czarnego.

Jeśli ktoś ma podejrzenia, co do osoby pasującej do portretu pamięciowego, prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 572 80 lub 47 85 572 55.