Niedziela, 20 czerwca 2021

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Patrol

Śmiertelny wypadek w Rybniku. Nie żyje młoda dziewczyna

19.10.2020 17:05 | 3 komentarze | ska

W sobotni wieczór doszło do tragicznego wypadku w Rybniku na ul. Gotartowickiej. Kierujący bmw utracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. 21-letni kierujący oraz trzy pasażerki zostali przewiezieni do szpitali. Na skutek odniesionych obrażeń i mimo podjętej reanimacji, 19-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego zmarła.

Śmiertelny wypadek w Rybniku. Nie żyje młoda dziewczyna
Do tragicznego zdarzenia doszło na ul. Gotartowickiej w Rybniku. fot. KMP Rybnik
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Śmiertelny wypadek w Rybniku. Nie żyje młoda dziewczyna

Do wypadku doszło w sobotę 17 października około 21.15 na ulicy Gotartowickiej w Rybniku. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wydziału ruchu drogowego rybnickiej komendy wynika, że kierujący bmw, 21-letni mieszkaniec Rybnika, jadąc w kierunku ulicy Boguszowickiej, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna podróżował wraz z 20-letnią mieszkanką Wodzisławia Śląskiego i dwoma 19-latkami. Aby wyciągnąć dwie poszkodowane kobiety, potrzebna była pomoc strażaków - informuje asp. Bogusława Kobeszko, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Rybniku.

Na miejsce zostało wezwane także pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy uczestnikom wypadku. Kierujący oraz ranne pasażerki trafili do szpitali w Rybniku i Jastrzębiu-Zdroju. Niestety, 19-letnia mieszkanka powiatu wodzisławskiego w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Rybniccy śledczy badają przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego wypadku.