Sobota, 24 października 2020

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

Patrol

Mężczyzna obnaża się w Parku Cegielnia. Dzielnicowi na tropie ekshibicjonisty

23.09.2020 11:45 | 0 komentarzy | ska

W związku z informacją, która wpłynęła do dzielnicowych na temat mężczyzny obnażającego się w pobliżu wejścia do Parku Cegielnia, prosimy w przypadku jego napotkania o zgłaszanie takich sytuacji na numer alarmowy. Ekshibicjonista prawdopodobnie pojawia się w tym miejscu regularnie w godzinach 7.00-9.00 podczas, gdy uczniowie idą na zajęcia do pobliskich szkół. Dzielnicowi namierzają sprawcę nieobyczajnych wybryków, ale też proszą o pomoc.

Mężczyzna obnaża się w Parku Cegielnia. Dzielnicowi na tropie ekshibicjonisty
Policjanci z Żor skupili swoją uwagę na Parku Cegielnia, gdzie od kilku dni ma pojawiać się zboczeniec.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mężczyzna obnaża się w Parku Cegielnia. Dzielnicowi na tropie ekshibicjonisty

Dzielnicowi z osiedla Księcia Władysława i 700-lecia uzyskali w ostatnich dniach informację, że na schodach, przy wejściu do Parku Cegielnia od strony ulicy Wodzisławskiej n/n mężczyzna pojawia się w godzinach 7.00-9.00, obnaża się i masturbuje na oczach przechodzących tamtędy uczennic.

- W związku z powyższym przeprowadzili rozmowę z dyrekcją pobliskiej szkoły, prosząc o poinstruowanie uczniów na temat zachowania w przypadku podobnego zdarzenia, a następnie wyruszyli w teren w poszukiwaniu mężczyzny oraz świadków nieobyczajnych wybryków jakich w ostatnich dniach miał się dopuszczać - informuje asp. sztab. Kamila Siedlarz, oficer prasowa KMP Żory. 

Teraz dzielnicowi apelują do wszystkich osób, które ewentualnie będą świadkami podobnych zdarzeń o zgłaszanie ich na numer alarmowy 112 lub bezpośrednio do oficera dyżurnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach 47 85 532 00 i zapewniają, że każda informacja zostanie sprawdzona.