Niedziela, 20 września 2020

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Patrol

Czołowe zderzenie w centrum Wodzisławia Śl. Jeden z kierowców doznał urazu ręki

11.08.2020 13:49 | 2 komentarze | juk

Z niewiadomych dotąd przyczyn samochód zjechał na przeciwległy pas jezdni i czołowo zderzyła się z innym pojazdem. Mundurowi wyjaśniają okoliczności wypadku, który miał miejsce przy ul. Wałowej w Wodzisławiu Śl.

Czołowe zderzenie w centrum Wodzisławia Śl. Jeden z kierowców doznał urazu ręki
Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierujący pojazdem marki alfa romeo z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem marki volkswagen. (fot. KPP w Wodzisławiu Śl.)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policjanci z wodzisławskiej komendy wyjaśniają okoliczności wczorajszego (10.08) wypadku drogowego. W czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych ranna została jedna osoba.

W samo południe dyżurny wodzisławskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem dwóch pojazdów. Został tam wysłany patrol ruchu drogowego. Mundurowi pojechali na ulicę Wałową, gdzie zastali dwa pojazdy i kierowców. - Ze wstępnych ustaleń stróżów prawa wynika, że kierujący pojazdem marki alfa romeo z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z pojazdem marki volkswagen kierowanym przez 32-latka - mówi Marta Pydych, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śl. Dodaje, że w wyniku zdarzenia kierowca golfa doznał urazu ręki. 34-letni kierowca alfy był trzeźwy. Postępowanie w sprawie wypadku prowadzą wodzisławscy śledczy.

Mundurowi apelują do kierujących o rozważna i ostrożną jazdę. - Panujące ostatnio upały sprawiają, że czujemy się zmęczeni. Szczególnie niebezpieczne jest to za kierownicą. Pamiętajmy o częstych odpoczynkach i włączeniu klimatyzacji, jeśli jest ona tylko dostępna. Nie jeździjmy na pamięć, gdyż zdarzają się zmiany w organizacji ruchu. Bądźmy ostrożni - mówi Marta Pydych.