Czwartek, 13 sierpnia 2020

imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza

RSS

Patrol

Pijany kierowca odebrał jej szczęśliwe życie. Pomóż mieszkance Rudnika wrócić do zdrowia

09.07.2020 07:56 | 2 komentarze | żet

- 24 marca na ulicy Raciborskiej w Rybniku pijany kierowca uderzył czołowo w samochód mojej siostry, która jechała odebrać swoją córkę. Beata ma ogromną szansę do powrotu do zdrowia. Trafiła na OIOM w stanie krytycznym, ale już zrobiła ogromne postępy. Jest "fighterką". Potrzebny jest jeszcze 3-miesięczny turnus rehabilitacyjny w klinice rehabilitacji funkcjonalnej - pisze siostra poszkodowanej w wypadku mieszkanki Rudnika i prosi o wsparcie zbiórki pieniędzy.

Pijany kierowca odebrał jej szczęśliwe życie. Pomóż mieszkance Rudnika wrócić do zdrowia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pijany kierowca, były żużlowiec, wyprzedzał inne auto z dużą prędkością. Nie zauważył, że z naprzeciwka jedzie Beata. Czołowe zderzenie, kierowca ucieka z miejsca wypadku. Złapali go niedługo później. Miał prawie 2 promile alkoholu we krwi. Prawie zabił mi dziecko, a na pewno odebrał jej życie, jakie do tej pory miała... - pisze z kolei pan Irek, ojciec poszkodowanej w wypadku mieszkanki Rudnika.

Kobieta przez cztery tygodnie była w stanie śpiączki farmakologicznej. Potem nie było z nią kontaktu, ale powoli zaczęła przejawiać objawy powrotu do zdrowia. Najpierw było mrugnięcie okiem, potem uścisk dłoni. - Ma silną motywację - swoją małą córeczkę, z którą nie widziała się od dnia wypadku, której nie może przytulić jak kiedyś - dodaje ojciec pani Beaty.

Rodzina zapewnia, że pani Beata ciężko pracuje, by wrócić do swojego dawnego życia. - Żadna kara nie wróci jej zdrowia. Może osiągnąć je tylko intensywną rehabilitacją, a za nią musimy zapłacić sami. Bardzo proszę, pomóż mojej córce. Ona się nie podda, ale tylko z Twoim wsparciem może wygrać i już niedługo tulić w ramionach swoją córeczkę - apeluje ojciec pani Beaty.

Zbiórka na rehabilitację Beaty Leśniewskiej prowadzona jest za pośrednictwem portalu siepomaga.pl:

https://www.siepomaga.pl/beata-lesniewska 


O wypadku, w którym ucierpiała pani Beata, informowaliśmy w artykułach: Wypadek na Raciborskiej w Rybniku. Ranna mieszkanka Rudnika [AKTUALIZACJA]Żużlowiec Rafał Sz. aresztowany na trzy miesiąceSą wyniki badań krwi Rafała Sz. Żużlowiec spowodował wypadek po pijaku.