Piątek, 29 maja 2020

imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

RSS

Patrol

Samochód spłonął przy ul. Piastów w Jastrzębiu-Zdroju

20.05.2020 14:00 | 0 komentarzy | ska

Strażacy z JRG Jastrzębie-Zdrój zostali wezwani w nocy w środę 20 maja na ul. Piastów, gdzie doszło do pożaru samochodu osobowego bmw, a ogień przeniósł się na inne auta, zaparkowane w pobliżu. 

Samochód spłonął przy ul. Piastów w Jastrzębiu-Zdroju
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Samochód spłonął przy ul. Piastów w Jastrzębiu-Zdroju

W środku nocy strażacy gasili pożar bmw. - Samochód uległ całkowitemu spaleniu. Uszkodzeniu uległy dwa samochody (Mercedes C 200, Chevrolet  Aveo) zaparkowane w pobliżu. Brak osób poszkodowanych - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy Komendy Miejskiej PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Strażakom mimo szybkiej akcji gaśniczej nie udało się uniknąć strat, które wyniosły ok. 40 tys. zł. 

Warto dodać, że we wtorek 19 maja strażacy z Jastrzębia pomagali również przy kolizji dwóch samochodów osobowych przy ul. Północnej. Zderzyły się renault Megane i daewoo Matiz. - Jedna osoba poszkodowana zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego przed przybyciem zastępu Państwowej Straży Pożarnej - relacjonuje Łukasz Cepiel. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku i usunięciu plamy oleju z jezdni.