Niedziela, 5 kwietnia 2020

imieniny: Ireny, Wincentego, Julianny

RSS

Patrol

Wypadek w Golasowicach - 260 tys. zł strat w wyniku zderzenia [ZDJĘCIA]

24.02.2020 11:20 | 0 komentarzy | ska

Strażacy z Jastrzębia-Zdroju zostali wezwani do Golasowic, gdzie w niedzielny wieczór ok. godziny 19.00 na ul. Zawadzkiego doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Wypadek w Golasowicach - 260 tys. zł strat w wyniku zderzenia [ZDJĘCIA]
fot. KM PSP Jastrzębie-Zdrój
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wypadek w Golasowicach - 260 tys. zł strat w wyniku zderzenia [ZDJĘCIA]

Zderzyły się bmw i opel insignia. - W wyniku zdarzenia jedna osoba w wieku 28 lat została poszkodowana, ale po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego nie wymagała dalszej hospitalizacji - informuje kpt. Łukasz Cepiel, oficer prasowy KM PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Z uwagi na brak hospitalizacji poszkodowanej osoby zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Strażacy jednak oszacowali straty w obu pojazdach, które wyniosły aż 260 tys. zł. 

W miniony weekend strażacy z Jastrzębia-Zdroju pomagali również przy zdarzeniu drogowym na ul. Wodzisławskiej w Jastrzębiu. Do zdarzenia doszło w sobotę 22 lutego. Tam na dwa samochody osobowe przewróciła się latarnia. Jedna osoba została poszkodowana, ale nie wymagała hospitalizacji. Straty oszacowano na ok. 70 tys. zł. 

Wcześniej w piątek 21 lutego mundurowi działali również na DK81, gdzie w Pawłowicach niedaleko zajazdu Wodnik doszło do wypadku. Samochód osobowy wypadł tam z drogi i uderzył w bariery. Jedna osoba została poszkodowana i niezbędna okazała się pomoc Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które swoim śmigłowcem wylądowało na drodze i zabrało poszkodowanego do szpitala. 

Piątkowy wypadek na Wiślance w Pawłowicach. fot. Żory - informacje drogowe 24H