Niedziela, 29 marca 2020

imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

RSS

Patrol

PILNE

Ktoś wyrzucił pojemniki z podejrzaną substancją

23.02.2020 09:41 | 0 komentarzy | acz

Jastrzębscy mundurowi szukają świadków, którzy mogą pomóc w ustaleniu osób, które podrzuciły pojemniki Mauser na ulicy Cieszyńskiej oraz na ulicy Matejki w Jastrzębiu-Zdroju.

Ktoś wyrzucił pojemniki z podejrzaną substancją
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

20 lutego około godziny 10.00 mundurowi zostali powiadomieni, że na ulicy Cieszyńskiej, wąwóz prowadzący do ulicy Płonki znajduje się porzucony pojemnik Mauser. Na miejscu stróże prawa potwierdzili fakt znalezienia Mausera o pojemności 1000 litrów. Około godziny 14.00 mundurowi pozyskali następną informację, o ujawnieniu porzuconych dwóch pojemników Mauser na ulicy Matejki w terenie zalesionym. W pojemnikach znajdowała się substancja z odpadami niewiadomego pochodzenia. Obecna na miejscu PSP grupy chemicznej z Bielska-Białej pobrała próbki substancji znajdujących się w pojemnikach. Jastrzębscy śledczy dążą do ustalenia osób, które podrzuciły te pojemniki.

Osoby będące świadkami lub posiadające jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem dw. z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju, osobiście albo telefonicznie - numer telefonu (32) 47 87 200.