Niedziela, 18 kwietnia 2021

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

Patrol

Szukają wandala, który zniszczył samochód

21.02.2020 07:06 | 0 komentarzy | acz

Policjanci z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach szukają sprawcy zniszczenia mienia. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, uszkodził samochód osobowy marki Honda Civic.

Szukają wandala, który zniszczył samochód
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanego o uszkodzenie samochodu marki Honda Civic na terenie parkingu niestrzeżonego w Czerwionce-Leszczynach przy ulicy Wolności. Do zdarzenia doszło w okresie od 22 grudnia 2019 roku, godz. 18:00, do 23 grudnia 2019 roku, do godziny 12.00. Osoby przechodzące obok pojazdu są ubrane w bluzy dresów. Osoba z kapturem na głowie kopie nogą w samochód uszkadzając go.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Czerwionce- Leszczynach tel. (32) 439 17 10 , Wydziałem Kryminalnym komisariatu, osobiście, mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl.

(acz)