Czwartek, 2 kwietnia 2020

imieniny: Franciszka, Władysława, Urbana

RSS

Patrol

Zatrzymano trzech poszukiwanych

13.02.2020 12:25 | 0 komentarzy | acz

Kolejnych trzech poszukiwanych namierzyli wczoraj żorscy policjanci. To 37-letnia kobieta oraz dwaj mężczyźni w wieku 33 i 36 lat. Za kobietą poszukiwania wszczęła miejscowa prokuratura, mężczyzn poszukiwał sąd i kryminalni.

Zatrzymano trzech poszukiwanych
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W niespełna trzy godziny w ręce żorskich stróżów prawa wpadli kolejni poszukiwani przez sąd, prokuraturę i samych kryminalnych. Najpierw na kradzieży sklepowej został zatrzymany 36-latek, który na swoim koncie miał kilka podobnych czynów. Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej izby zatrzymań, gdzie spędził noc, a dzisiaj zostanie rozliczony z przestępczej działalności i usłyszy zarzuty.

20 minut później policjanci z wydziału kryminalnego na terenie Rybnika odnaleźli 37-latkę, której poszukiwała żorska prokuratura, a ok. 19.00 w ich rękach znalazł się 33-latek, za którym nakaz zatrzymania i doprowadzenia do zakładu karnego wydał Sąd Rejonowy w Żorach.

Żorscy policjanci niemalże każdego dnia skutecznie realizują podobne nakazy wydawane przez sądy, czy prokuratury, bądź prowadzą własne poszukiwania za tymi, którzy chcą uniknąć kar lub odpowiedzialności. Niestety prawda jest taka, że mundurowi nigdy nie odpuszczają i prędzej, czy później namierzają nawet tych, którzy niestrudzenie pragną zachować wolność, choć ciążą na nich sądowe wyroki.