Czwartek, 13 maja 2021

imieniny: Serwacego, Ofelii, Roberty

RSS

Patrol

Jastrzębie-Zdrój: Jazda jak z filmowego pościgu 20-latka bez wyobraźni

22.01.2020 12:06 | 0 komentarzy | ska

Policjanci, którzy patrolowali ulice Jastrzębia zauważyli samochód, który poruszał się, jakby był elementem przygodowego filmu. Auto zmieniało pasy ruchu bez kierunkowskazów, z dużą szybkością omijało i wyprzedzało inne auta, a także wyprzedzało na przejściu dla pieszych. Kierowcą okazał się 20-latek. 

Jastrzębie-Zdrój: Jazda jak z filmowego pościgu 20-latka bez wyobraźni
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jastrzębie-Zdrój: Jazda jak z filmowego pościgu 20-latka bez wyobraźni

Wczoraj o godz. 17.35 zatrzymano młodego kierowcę w bmw. - Policjanci z wydziału ruchu drogowego jastrzębskiej komendy zauważyli, jak kierowca samochodu bmw jadąc na wysokości skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ulicą Kusocińskiego, „lawirował” między innymi jadącymi pojazdami, zmieniał pasy ruchu, nie używając kierunkowskazów oraz wyprzedzał inny pojazd bezpośrednio na przejściu dla pieszych, czym spowodował realne zagrożenie w ruchu drogowym - informuje Halina Semik, oficer prasowa KMP Jastrzębie-Zdrój.  

Mundurowi zatrzymali osobówkę do kontroli drogowej. - Nieodpowiedzialnym kierowcą okazał się 20-latek. Kierowca odmówił przyjęcia mandatu karnego za popełnione wykroczenia, w związku z czym sprawa swój finał znajdzie w sądzie - dodaje rzeczniczka jastrzębskiej policji.