Sobota, 29 lutego 2020

imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla

RSS

Patrol

Policjanci z Wodzisławia gościli w Dzień Dobry TVN. Opowiedzieli o nietypowej interwencji

10.01.2020 10:50 | 2 komentarze | juk

Wczoraj (9.01) w studio Dzień Dobry TVN gościli policjanci z Wodzisławia Śl., którzy kilka dni temu eskortowali rodzącą kobietę do szpitala. Mundurowi opowiedzieli w programie m.in. o swojej służbie i nietypowych interwencjach.

Policjanci z Wodzisławia gościli w Dzień Dobry TVN. Opowiedzieli o nietypowej interwencji
Policjanci: mł.asp. Artur Sanecznik oraz sierż. Mateusz Kopka gościli w studio Dzień Dobry TVN (fot. KPP w Wodzisławiu Śl.)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

O nietypowej interwencji policjantów z wodzisławskiej drogówki pisaliśmy na przełomie roku (materiał dostępny TUTAJ). Przypomnijmy, że mundurowi - mł.asp. Artur Sanecznik oraz sierż. Mateusz Kopka - zatrzymali wówczas do kontroli pojazd, który wzbudził ich niepokój. Okazało się, że kierowca wiezie do szpitala swoją żonę, która właśnie zaczęła rodzić. Policjanci zapytali tylko, do którego szpitala małżeństwo jedzie i polecili kierowcy, żeby jechał za radiowozem. Z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi wszyscy dotarli szczęśliwie na jastrzębską porodówkę, gdzie wkrótce na świat przyszła zdrowa dziewczynka. 

Kilka dni temu, po tym, jak informacja pojawiła się w internecie, policjanci zostali zaproszeni do telewizji śniadaniowej, gdzie mieli okazję opowiedzieć o swojej pracy i o tym, jak przebiegała ta nietypowa interwencja. Materiał dostępny TUTAJ.