Sobota, 29 lutego 2020

imieniny: Romana, Oswalda, Cyryla

RSS

Patrol

Groził żonie nożem w Jastrzębiu-Zdroju. Spędzi miesiąc w areszcie

08.01.2020 10:50 | 0 komentarzy | ska

46-latek z Jastrzębia-Zdroju trafił do aresztu tymczasowego na miesiąc po tym, jak groził swojej żonie nożem, a dzień wcześniej został zatrzymany do wytrzeźwienia po awanturze domowej. 

Groził żonie nożem w Jastrzębiu-Zdroju. Spędzi miesiąc w areszcie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Groził żonie nożem w Jastrzębiu-Zdroju. Spędzi miesiąc w areszcie

Alkohol ponownie był powodem rodzinnej sprzeczki w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wrocławskiej. Policjanci dwukrotnie interweniowali w jednym z mieszkań. Okazało się, że mężczyzna groził żonie nożem. 

- Policjanci zostali powiadomieni o awanturze domowej, do której doszło w jednym z mieszkań w Jastrzębiu-Zdroju. Nietrzeźwy mężczyzna wszczął kłótnię ze swoją partnerką, w czasie której groził kobiecie nożem. Dzień wcześniej po awanturze domowej trafił do wytrzeźwienia. Jak się okazało, 46-latek wcześniej groził już swojej żonie - informuje Halina Semik, oficer prasowa KMP Jastrzębie-Zdrój.

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego awanturnika. Po nocy spędzonej w policyjnej celi sprawca usłyszał zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Jastrzębski sąd, na wniosek śledczych, podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu.