Czwartek, 27 lutego 2020

imieniny: Gabriela, Anastazji, Honoryny

RSS

Patrol

Wypadek śmiertelny pod Kuźnią Raciborską. To 72-letni kierowca hyundaia doprowadził do tragedii

19.12.2019 11:08 | 2 komentarze | acz

Raciborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego. Doszło do niego wczoraj około godz. 15.50 na DW 425 na odcinku pomiędzy Kuźnią Raciborską, a Rudą Kozielską. W wyniku odniesionych obrażeń 84-letnia pasażerka opla poniosła śmierć na miejscu.

Wypadek śmiertelny pod Kuźnią Raciborską. To 72-letni kierowca hyundaia doprowadził do tragedii
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do zdarzenia doszło wczoraj  około godziny 15.50 na DW 425 na odcinku pomiędzy Kuźnią Raciborską a Rudą Kozielską.  Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że  w wypadku uczestniczył 72-letni kierujący samochodem marki hyundai, który jechał od strony Rudy Kozielskiej w kierunku Kuźni Raciborskiej, natomiast drugi pojazd biorący udział w wypadku to opel, który poruszał się w stronę Rudy Kozielskiej.  


Jak ustalili mundurowi z drogówki, kierujący hyundaiem  z niewyjaśnionego powodu zjechał na lewy pas jezdni, zderzając się z jadącym z przeciwka oplem. W wyniku odniesionych obrażeń 84-letnia pasażerka opla poniosła śmierć na miejscu. Do szpitala trafiła 58-letnia kierująca oplem i jej 61-letnia pasażerka. Również do szpitala został zabrany 72-letni kierujący samochodem hyundai. Droga wojewódzka była zablokowana przez kilka godzin, policjanci wyznaczyli objazdy. Raciborscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.
(acz)

O wypadku pisaliśmy także tutaj:
https://www.nowiny.pl/patrol/158826-tragiczny-wypadek-pod-kuznia-raciborska-nie-zyje-jedna-osoba-zdjecia.html