Sobota, 22 lutego 2020

imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra

RSS

Patrol

Tragiczny wypadek pod Kuźnią Raciborską. Nie żyje jedna osoba [ZDJĘCIA]

18.12.2019 17:23 | 0 komentarzy | acz, kozz, żet
Ostatnia aktualizacja: 19.12.2019 11:00

TEKST AKTUALIZOWANY

18 grudnia na trasie Ruda Kozielska - Kuźnia Raciborska doszło do wypadku śmiertelnego. Nie żyje kobieta.

Tragiczny wypadek pod Kuźnią Raciborską. Nie żyje jedna osoba [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do wypadku doszło na prostym, leśnym odcinku drogi. Czołowo zderzyły się tu dwa pojazdy. Jeden z nich wypadł z drogi. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga jest nieprzejezdna. Raciborska policja potwierdza informację o jednej ofierze śmiertelnej. Więcej informacji wkrótce.


Aktualizacja 17.40 (18.12.2019 r.)
Jak ustaliliśmy, ofiarą jest 84-letnia kobieta. Poszkodowana była pasażerką jednego z pojazdu, biorącego udział w kolizji. DW 425 jest nadal zablokowana.


Aktualizacja 18.01 (18.12.2019 r.)
Jak wynika z nieoficjalnych informacji, sprawcą wypadku może być kierujący hyundaia i30, który jechał od strony Rudy Kozielskiej. Zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do zderzenia czołowego z prawidłowo jadącym oplem agila. Jest prawdopodobne, że kierowca zasłabł.


Aktualizacja 11.00 (19.12.2019 r.)
Policja informuje, że w wypadku uczestniczył 72-letni kierujący samochodem marki hyundai, który jechał od strony Rudy Kozielskiej w kierunku Kuźni Raciborskiej, natomiast drugi pojazd biorący udział w wypadku to opel, który poruszał się w stronę Rudy Kozielskiej.

- Jak ustalili mundurowi z drogówki, kierujący hyundaiem z niewyjaśnionego powodu zjechał na lewy pas jezdni i zderzył się z jadącym z przeciwka oplem - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

W wyniku odniesionych obrażeń 84-letnia pasażerka opla poniosła śmierć na miejscu. Do szpitala trafiła 58-letnia kierująca oplem i jej 61-letnia pasażerka. Również do szpitala został zabrany 72-letni kierujący samochodem hyundai. Droga wojewódzka była zablokowana przez kilka godzin, policjanci wyznaczyli objazdy. Raciborscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

(acz), Fot. (kozz)