Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nastolatek ranny w wypadku w Ornontowicach

Do niegroźnego wypadku drogowego doszło wczoraj rano w centrum Ornontowic na ulicy Zwycięstwa. Kierująca bmw nie zauważyła motocyklisty jadącego w kierunku Gliwic i doprowadziła do zderzenia. Mężczyzna został zabrany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Nastolatek ranny w wypadku w Ornontowicach

Do wypadku doszło tuż przed godziną 08.00 przy budynku Urzędu Miasta Ornontowice. Jak ustalili policjanci drogówki, kierująca samochodem bmw 40-latka, w trakcie włączania się do ruchu, nie zauważyła prawidłowo jadącego w kierunku Gliwic motocyklisty i doprowadziła do zderzenia.

Kierujący jednośladem 18-latek trafił do katowickiego szpitala z podejrzeniem złamania kości podudzia. Okazało się także, iż motocyklista nie posiadał wymaganej w tym przypadku kategorii prawa jazdy, a jego pojazd w ogóle nie był dopuszczony do ruchu.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierującej bmw zatrzymano prawo jazdy. Czynności w tej sprawie prowadzi mikołowska komenda.
(acz)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].