środa, 27 stycznia 2021

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

Patrol

Tragiczny finał szarpaniny na Zamkowej w Rybniku. Nie żyje mężczyzna

09.12.2019 20:03 | 2 komentarze | acz

Mężczyzna, poszukiwany w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym, rozpoznał się na zdjęciach z monitoringu i sam przyszedł do rybnickiej komendy.. Ustalono również tożsamość kobiety, która wtedy z nim była.

Tragiczny finał szarpaniny na Zamkowej w Rybniku. Nie żyje mężczyzna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Dzisiaj rano na stronie internetowej rybnickiej policji został opublikowany wizerunek mężczyzny podejrzewanego o spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu ze skutkiem śmiertelnym. Do zdarzenia doszło 1 grudnia około 20.00 na ulicy Zamkowej w Rybniku. Z informacji śledczych wynika, że pewna para robiła sobie zdjęcia na tle pomnika byłego burmistrza miasta. W pewnym momencie podszedł do nich mężczyzna. Wtedy też doszło do szarpaniny, w trakcie której podejrzewany uderzył w twarz pokrzywdzonego. Mężczyzna upadł na ziemię i doznał urazu głowy. W wyniku odniesionych obrażeń pokrzywdzony zmarł w szpitalu. Kobieta i mężczyzna oddalili się z miejsca zdarzenia.

Dzisiaj około 15.00 do rybnickiej komendy zgłosił się 25-latek, który rozpoznał się na opublikowanych zdjęciach. Wkrótce mężczyzna zostanie przesłuchany w tej sprawie i usłyszy zarzuty. Ustalono również tożsamość kobiety.

(acz)