Sobota, 24 października 2020

imieniny: Marcina, Rafała, Arety

RSS

Patrol

Pracownice piekarni zatrzymały złodzieja

09.12.2019 12:56 | 0 komentarzy | acz

Dzięki zdecydowanej postawie dwóch kobiet zatrudnionych w jednej z żorskich piekarni w miniony piątek w ręce policjantów wpadł 20-letni złodziej. Mężczyzna po południu pojawił się przy ladzie i poprosił o drożdżówkę...

Pracownice piekarni zatrzymały złodzieja
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W miniony piątek, po godzinie 16.00 do jednej z piekarni w centrum miasta zawitał młody mężczyzna, który początkowo swoim zachowaniem nie wzbudzał żadnych podejrzeń. Poprosił o drożdżówkę, wyjął pieniądze i zapłacił za dokonany zakup. Gdy sprzedawczyni otworzyła kasę, chcąc wydać mu resztę, ten nieoczekiwanie sięgnął ręką do przegródki z banknotami, chwycił je i... znalazł się w potrzasku.

Kobieta zachowała zimną krew i błyskawicznie złapała złodzieja za rękę. W tym czasie druga z pracownic zaalarmowana krzykiem swojej koleżanki szybko zatrzasnęła i zamknęła drzwi, uniemożliwiając tym samym sprawcy kradzieży ucieczkę z piekarni.

Wezwani na miejsce mundurowi zatrzymali 20-latka i doprowadzili do komendy. Tego samego dnia usłyszał jeszcze zarzuty za usiłowanie kradzieży 1 400 złotych.
(acz)