Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pijany kierowca doprowadził do zderzenia w Ornontowicach

W piątek po południu mundurowi z mikołowskiej drogówki zostali wezwani do kolizji dwóch osobówek w Ornontowicach. Okazało się, iż sprawca miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Na szczęście, w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń.

Pijany kierowca doprowadził do zderzenia w Ornontowicach

Do zdarzenia doszło 29 listopada po godzinie 14.00 w Ornontowicach. Kierujący peugeotem 57-latek, wyjeżdżając z ulicy Brzozowej i włączając się do ruchu na ulicy Dworcowej, wykonał nieprawidłowy manewr skrętu, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając tym samym do zderzenia z prawidłowo jadącą oplem 30-latką. Nikomu nic się nie stało. Sprawcy kolizji policjanci zatrzymali prawo jazdy. Mężczyzna stanie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności.
(acz)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].