środa, 2 grudnia 2020

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Patrol

Epidemia koronawirusa:

Desperat z Żor odnaleziony na terenie Niemiec

22.10.2019 10:15 | 0 komentarzy | acz

Dzięki pomocy przyjaciół, rodziny i żorskich oraz niemieckich policjantów 21 października nie doszło do tragedii. Na terenie Niemiec został odnaleziony pochodzący z Żor 31-latek, który chciał popełnić samobójstwo.

Desperat z Żor odnaleziony na terenie Niemiec
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W nocy do komendy zgłosił się mieszkaniec Żor, zaniepokojony wiadomością, jaką otrzymał od swojego znajomego. Jak wynikało z treści nadanego sms-a, 31-latek nie radząc sobie z problemami, postanowił targnąć się na własne życie. Mężczyzna miał wiele szczęścia, gdyż jego wieloletni przyjaciel postawił na nogi nie tylko policjantów, ale i członków jego rodziny.

Wspólnymi siłami udało się ustalić, gdzie przebywa 31-latek i na czas powiadomić niemieckich stróżów prawa. Ci z kolei błyskawicznie odnaleźli samochód należący do mężczyzny, a chwilę później 31-latka.

Gdyby nie natychmiastowa reakcja ze strony znajomego 31-latka oraz błyskawiczne współdziałanie rodziny i policjantów, mogłoby dojść do tragedii. Na szczęście jednak zdołano w 1,5 godziny odnaleźć mężczyznę i pomóc mu w trudnych chwilach.

(acz)