Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

Patrol

Nastoletnia złodziejka z Jastrzębia aresztowana przez sąd

20.09.2019 12:38 | 0 komentarzy | acz

Tymczasowy areszt dla 18-latki. Młoda kobieta za stały punkt utrzymania obrała sobie drobne kradzieże. Łącznie 8 zarzutów kradzieży, kradzieży z włamaniem i usiłowania kradzieży, do których kobieta przyznała się w całości. Teraz zatrzymana, będzie miała dużo czasu, na zastanowienie się, nad swoim postępowaniem.

Nastoletnia złodziejka z Jastrzębia aresztowana przez sąd
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Policjanci zatrzymali 18-letnią kobietę, która we wrześniu dokonywała kradzieży, kradzieży z włamaniem, i usiłowanie kradzieży. Jastrzębianka dokonała między innymi:

- w dniu 6 września kradzieży torebki, karty bankomatowej i pieniędzy, a w następstwie usiłowała dokonać płatności tą kartą w sklepie. 8 września ukradła skarbonkę w lokalu gastronomicznym wraz z napiwkami powyżej 500 złotych,

- 13 września usiłowała dokonać kradzieży, portfela wraz z dokumentami, w sklepie na ulicy Harcerskiej,

- 16 września 2019 roku dokonała zaboru w celu przywłaszczenia karty bankomatowej na ulicy Warszawskiej, a następnie dokonała kradzieży pieniędzy poprzez dokonywanie płatności tą kartą,

- 17 września na terenie szatni jednej ze szkół, dokonała kradzieży portfela z dokumentami, gdzie między innymi znajdowała się karta bankomatowa.

Po tym, jak kobieta usłyszała zarzuty, sąd, na wniosek śledczych i prokuratora, postanowił o jego tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Za kradzież z włamaniem grozi jej do 10 lat więzienia.
(acz)