Sobota, 18 września 2021

imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława

RSS

Patrol

Magazyn narkotyków w garażu w Jastrzębiu

18.09.2019 09:43 | 0 komentarzy | acz

Policjanci z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy zatrzymali 30 i 31-letniego mężczyznę, którzy w jednym z garaży na osiedlu Zdrój posiadali znaczne ilości środków odurzających.

Magazyn narkotyków w garażu w Jastrzębiu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zatrzymanie dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków to efekt pracy policjantów z wydziału kryminalnego jastrzębskiej komendy. Kryminalni podejrzewali, że osoby trudniące się handlem środkami odurzającymi przechowują środki odurzające w garażach na osiedlu Zdrój. Mundurowi obserwowali podejrzany teren. W trakcie obserwacji zauważyli osobówkę, która podjechała pod jeden z wytypowanych przez śledczych garaży. Z samochodu wyszedł pasażer, który otworzył drzwi pomieszczenia. Stróże prawa natychmiast wkroczyli do akcji, zablokowali drogi wyjazdowe i zatrzymali 30-letniego jastrzębianina. Kierowca osobówki próbował jeszcze uciekać i w trakcie cofania uderzył w radiowóz, który odciął mu drogę ucieczki. Mundurowi obezwładnili 31-letniego kierującego.

Podejrzenia policjantów z wydziału kryminalnego okazały się słuszne - w garażu na stole ujawniono dużą ilość narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli ponad 7 kg marihuany, 5250 tabletek ecstasy, 4 litry płynnej amfetaminy, ponad 200 gramów haszyszu oraz katynon w postaci proszku i kryształu. Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków. Grozi im do 10 lat więzienia.
(acz)