Czwartek, 29 października 2020

imieniny: Euzebii, Wiloletty, Narcyza

RSS

Patrol

Dzielnicowa Marta Kaszczyniec błyskawicznie wytropiła złodzieja

17.09.2019 09:45 | 0 komentarzy | żet

- Już po raz kolejny dobra znajomość rejonu i rozpoznanie raciborskich dzielnicowych doprowadziły do zatrzymania sprawcy kradzieży - informuje kom. Mirosław Szymański z KPP w Raciborzu.

Dzielnicowa Marta Kaszczyniec błyskawicznie wytropiła złodzieja
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do przestępstwa doszło 16 września około godziny 13.00 w jednym z zakładów usługowych przy ul. Rybnickiej w Raciborzu. - Wówczas złodziej w zuchwały sposób z torebki poszkodowanej dokonał kradzieży portfela wraz z zawartością dokumentów i pieniędzy oraz telefonu komórkowego. Poszkodowana straty wyceniła na łączną kwotę około 3400 złotych - informuje kom. Mirosław Szymański.

Na miejsce skierowano dzielnicowych, którym przekazano rysopis sprawcy. Mundurowi bardzo szybko namierzyli mężczyznę związanego z przestępstwem. - Złodziejem okazał się być 41-letni mieszkaniec Raciborza. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, grozi mu nawet 5 lat pobytu w więzieniu. Dzięki szybkiej akcji i dobrej znajomości rejonu służbowego posiadanej przez dzielnicową asp. szt. Martę Kaszczyniec skradziony portfel wraz  z zawartością dokumentów i telefonem komórkowym  został odzyskany - dodaje M. Szymański.

źródło: KPP w Raciborzu, oprac. żet