Poniedziałek, 30 marca 2020

imieniny: Amelii, Kwiryna, Dobromira

RSS

Patrol

17.09.2019 09:25 | 0 komentarzy | żet

W Samborowicach przewrócił się drewniany słup telekomunikacyjny, przy "nerce" w Raciborzu doszło do potrącenia pieszego, a w Chałupkach do pożaru. Wszystkie te zdarzenia wymagały interwencji strażaków z powiatu raciborskiego.

Pożar w Chałupkach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Pierwsza interwencja strażaków odnotowana w poniedziałek 16 września dotyczyła otwarcia mieszkania przy ul. Różyckiego w Raciborzu. Następnie o godz. 9.49 strażacy udali się na ul. Opawską w Samborowicach, gdzie usunęli przewrócony słup telekomunikacyjny. Po południu uprzątnęli jezdnię ulicy Głubczyckiej w Raciborzu, na której godzinę wcześniej doszło do wypadku (więcej informacji na ten temat: Raciborzanin sprawcą i poszkodowanym w wypadku na "nerce").

Ostatnia poniedziałkowa interwencja dotyczyła pożaru, do którego doszło w kotłowni budynku przy ul. Bogumińskiej w Chałupkach. Najprawdopodobniej żar wypadł z pieca na składowane w jego sąsiedztwie materiały palne. Pożar szybko ugaszono. Wartość strat materialnych oszacowano na kwotę 500 zł. Obyło się bez osób poszkodowanych.