Piątek, 20 września 2019

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Patrol

Poważny wypadek w Jastrzębiu. 20-latka w ciężkim stanie

06.09.2019 10:15 | 0 komentarzy | acz

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło 5 września na ulicy Powstańców Śląskich. Ze wstępnych ustaleń mundurowych z jastrzębskiej drogówki wynika, że kierujący audi najprawdopodobniej z uwagi na nadmierną prędkość stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w gazociąg.

Poważny wypadek w Jastrzębiu. 20-latka w ciężkim stanie
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

5 września około godziny 00.25, policjanci ruchu drogowego otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym. Do zdarzenia doszło na ulicy Powstańców Śląskich w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie samochód osobowy wypadł na łuku drogi i uszkodził instalację gazociągu. Po przybyciu na miejsce mundurowi ustalili, że pojazdem marki audi kierował 21-letni mężczyzna. Kierujący osobówką najprawdopodobniej jechał z nadmierną prędkością, w związku z czym, stracił panowanie nad pojazdem.

Na miejsce przybyli pracownicy pogotowia gazowego, którzy zabezpieczyli uszkodzony rurociąg. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala w Jastrzębiu-Zdroju, 2 mężczyzn po przebadaniu zostało zwolnionych do domu, 20-letnia pasażerka w ciężkim stanie trafiła na oddział intensywnej terapii. Kierującemu zatrzymane zostało już prawo jazdy. Dokładne okoliczności tego wypadku są wyjaśniane przez jastrzębskich śledczych.
(acz)