Sobota, 21 września 2019

imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

RSS

Patrol

Podsumowanie długiego weekendu na wodzisławskich drogach

19.08.2019 13:17 | 2 komentarze | acz

Policjanci z wodzisławskiej komendy podsumowali długi weekend na drogach powiatu wodzisławskiego. W tym czasie doszło do 10 kolizji drogowych. Mundurowi zatrzymali także sześciu nietrzeźwych kierowców. Byli nawet tacy, którzy za kółko nie powinni wsiadać nie tylko z racji nietrzeźwości ale i w związku z sądowym zakazem.

Podsumowanie długiego weekendu na wodzisławskich drogach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W czwartek, na ulicy Raciborskiej w Rogowie mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Renault Traffic. 29-letni kierowca miał w organizmie prawie cztery promile alkoholu.

W sobotę, w Pszowie na ulicy Pszowskiej policjanci z komisariatu kontrolował Volkswagena Transportera. 33-latek "wydmuchał" 1,2 promila.

Tego samego dnia, w Wodzisławiu Śląskim na ulicy Starowiejskiej 51-latek kierował Renault Master mając w organizmie 0,70 promila i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Również w sobotę, na Pszowskiej w Wodzisławiu policjanci zatrzymali do kontroli kierującego Volkswagenem Golfem. Badanie alkomatem wykazało u 37-latka ponad 0,5 promila alkoholu.

W niedzielę, w Gorzycach na ulicy Piaskowej rutynowej kontroli poddano kierującego Volkswagenem Golfem. 41-latek kierował mając w oragnizmie promil alkoholu. Tego samego dnia, w Wodzisławiu na ulicy Brackiej, kryminalni zatrzymali do kontroli pojazd marki Toyota Yaris. 50-latek kierował pojazdem mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów oraz mając promil alkoholu w organzimie.
(acz)