Niedziela, 22 września 2019

imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima

RSS

Patrol

Zwyzywała policjantów, bo nie pozwolili jej spać pod kościołem

19.08.2019 10:21 | 0 komentarzy | acz

Do niecodziennego zdarzenia doszło 18 sierpnia przed jedną z żorskich parafii. Policjanci interweniowali wobec pijanej kobiety, która postanowiła wyspać się w kościele. Kiedy została poproszona o dokumenty stała się agresywna i znieważyła mundurowych.

Zwyzywała policjantów, bo nie pozwolili jej spać pod kościołem
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wczoraj po 14.00 policjanci zostali poproszni o interwencję przed kościołem. Powodem było bulwersujące zachowanie kobiety, która pijana przyszła tam się wyspać. Jak ustalili mundurowi 48-latka najpierw dobijała się do drzwi, a kiedy nie została wpuszczona do środka położyła się na zewnątrz.

Podczas interwencji kobieta była wulgarna i agresywna. Nie chciała podać swoich danych i znieważyła policjantów. Groziła im też zwolnieniem i zawiadomieniem o niewłaściwe potraktowanie. 48-latka odmówiła również badania na alkomacie, jednak jej stan wskazywał na to, że jest w stanie silnego upojenia alkoholowego.

Stróże prawa ustalili tożsamość kobiety i zawieźli ją do domu, tam jednak okazało się, że nikt z członków rodziny nie chce się nią zaopiekować. 48-latka trafiła w końcu do polizyjnej izby zatrzymań, gdy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty.
(acz)