środa, 15 lipca 2020

imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona

RSS

Patrol

Dziecko znalazło laptopa. Przyniosło go na komendę

14.08.2019 08:02 | 1 komentarz | acz

Brawa należą się chłopcu, który w ubiegłym tygodniu na placu zabaw w Żorach znalazł laptopa i przyniósł do komendy. 11-latek przyszedł z mamą, jednak osobiście zrelacjonował całą sytuację i przekazał policjantom znaleziony sprzęt.

Dziecko znalazło laptopa. Przyniosło go na komendę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

We wtorek ubiegłego tygodnia, około godziny 17.00 do Komendy Miejskiej Policji w Żorach przyszedł chłopiec wraz z mamą i poinformował, że w rejonie placu zabaw, obok bloku numer 4 na osiedlu Sikorskiego znalazł laptopa. Jak wyjaśnił 11-latek od razu wpadł na pomysł, aby laptopa zanieść na policję, gdyż ktoś mógł go zapomnieć lub co gorsza ukraść.

Policjanci chwaląc chłopca odebrali z jego rąk znaleziony sprzęt i sprawdzili w policyjnych systemach. Urządzenie nie figurowało jednak jako utracone. Aktualnie mundurowi poszukują właściciela i informują jednocześnie, że laptop m-ki HP jest do odbioru w Komendzie Mijskiej Policji w Żorach przy ulicy Wodzisławskiej 3, po wcześniejszym umówieniu się z dzielnicowym asp.szt. Dariuszem Żurat. Numer telefonu kontaktowego 723 645 879 lub 32 47 88 364.

(acz)